24. 10. 2012
Nagrada UN-a Radiju "Kontakt plus" iz Kosovske Mitrovice
Kosovska Mitrovica, 24.10.2012. (Tanjug) - Srpski Radio "Kontakt plus" iz Kosovske Mitrovice dobio je ovogodišnju nagradu kosovskog tima Ujedinjenih nacija (UNKT) za radijsku priču o siromaštvu.
Nagrada je dodeljena za radijsku reportažu "Poslednji kamp na severu", koju je uradio urednik Radija "Kontakt plus" Željko Tvrdišić, Tanjugov dopisnik iz Kosovske Mitrovice.
Ovo je ujedno bila i jedina nagrada ove godine koju je UNKT dodelio srpskim medijima na Kosovu. Ceremonija dodele nagrada održana je u Narodnom pozorištu u Prištini.
Ovim događajem zvanično je završena ovogodišnja "Nedelja iskorenjivanja siromaštva", kojom se obeležavaju aktivnosti na podizanju svesti lokalnih i međunarodnih institucija u suzbijanju siromaštva na Kosovu.
-
Nema komentara.













