30. 10. 2012
Šta će biti s radnicima TV "Avala"
Beograd, 30.10.2012. (Dnevnik) - Zaposleni na TV "Avala" začuđeni su brzinom kojom je RRA presudila u njihovom slučaju.
Oni se pitaju da li se iza odluke o oduzimanju dozvole za rad TV "Avala" "krije neki politički interes i namera jedne stranačke televizije da preuzme tu frekvenciju"?
Oni podsećaju na to da se vlasnik "Grand produkcije" Saša Popović zvanično obratio radnicima 16. oktobra i izneo svoje planove vezane za budućnost Televizije utemeljene na dogovoru koji je postigao sa Željkom Mitrovićem. Zaposleni su prihvatili njegov predlog o dinamici isplata zaostalih devet plata, a potom su potpisali aneks ugovora kojim je precizirana zarada u narednih pet meseci, dodaje se u saopštenju.
Umesto poziva da se vrate na posao i počnu da primaju zaostale plate, navodi se u saopštenju, radnici su iz medija saznali da je prodaja Televizije propala i sada strepe da će ostati na ulici bez posla i zaostalih zarada.
-
Nema komentara.













