12. 12. 2012
Okrugli sto o medijima
Bečej, 12.12.2012. (Dnevnik) - Izjava predsednika opštine Bečej mr Vuka Radojevića da lokalna samouprava radi na tome da u što skorije vreme osnuje sopstveni medijski centar, u okviru kojeg bi se stvorili uslovi za rad lokalne televizije, radija i štampanje novina, naišla je na različite komentare u javnosti.
U tome su se posebno istakle medijske organizacije, UNS, NUNS, ANEM, Lokalpres i NDNV, koje su okupljene u Medijsku koaliciju.
Zbog toga se danas u Bečeju održava okrugli sto „Medijska strategija i medijska sloboda u lokalnim sredinama".
Učesnici će biti predstavnici članica Medijske koalicije, bečejskih medija i lokalne samouprave.
Skup će se održati u 12 sati, 12. dana u 12. mesecu 2012. godine, u velikoj sali Gradske kuće Bečej.
-
Nema komentara.













