18. 12. 2012
NOVINARKA I ŽANDARM SE GURALI U AUTOMOBILU
Beograd, 18.12.2012. (Alo!) - Udruženje novinara Srbije (UNS) juče je saopštilo da traži da policija rasvetli sve okolnosti incidenta koji se dogodio prekjuče, kada je novinarku Aleksandru Radeč u vozilu dok su se vraćali sa rođendana deteta zajedničkog prijatelja napao Branislav Raketić, potpukovnik Žandarmerije. Prema njenim rečima, kako se navodi u saopštenju UNSa, Raketić ju je šamarao i izbacio iz vozila, nakon čega su joj lekari ukazali pomoć u Urgentnom centru. Prema njenim rečima, doživela je potres mozga i ima povrede po telu. Raketić je UNSu rekao da je nije napao, već da ju je odgurnuo jer mu je strgla naočare i uhvatila volan. U MUPu su za "Alo!" rekli da će ispitati okolnosti događaja, ali da je reč „o privatnoj stvari i da iz navedenog proizlazi da novinarka nije bila na zadatku".
-
Nema komentara.













