24. 01. 2013
PRESEČENI KABLOVI RADIO KURŠUMLIJE
Kuršumlija, 24.01.2013. (Blic) - Nepoznati počinioci, u noći između ponedeljka i utorka, presekli su antenske kablove na predajnicima radija Kuršumlija i "Belami" iz Niša. Šteta se procenjuje na oko 200.000 dinara.
Vlasnik RTK Kuršumlija Slavko Savić tvrdi da je kablove iseklo stručno lice. Kaže da pretpostavlja ko bi to mogao biti i da je ime rekao kuršumlijskoj policiji.
U gomili kablova presekao samo naše. Rekao sam na koga sumnjam. Smatram da se ovde ne radi o politici i slučaj povezujem sa mojim slanjem bezbroj dopisa za nelegalno emitovanje programa na ovom području. Nažalost, ni RRA ni RATEL nisu našli za shodno da provere i eventualno zatvore nelegalne emitere - kaže Savić.
-
Nema komentara.













