31. 01. 2013
PROTEST NOVINARA
Gornji Milanovac, 31.01.2013. (Kurir) - Novinari koji izveštavaju za beogradske redakcije sa sednica Skupštine opštine u Gornjem Milanovcu protestovali su zbog loših uslova rada. Za njih je određen zadnji red u sali, gde je postavljena tabla s natpisom "Sredstva javnog informisanja". Predsednik Skupštine opštine Mihailo Vučetić rekao je da se to više neće ponoviti i novinarima uputio izvinjenje.
-
Nema komentara.













