11. 02. 2013
Zbog žalbi građana, sednica RRA o "Preljubnicima"
Beograd, 11.02.2013. (RRA) - Savet Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zakazao je i povodom žalbi građana na sadržaj emisije "Preljubnici", koja je emitovana 8. februara na televiziji "Pink", vanrednu sednicu za sredu 13. februara.
Na osnovu izveštaja Službe za nadzor i analizu, kao i zbog velikog broja predstavki i telefonskih poziva građana, koji su se žalili na emisiju u kojoj su prikazane scene koje mogu ozbiljno da ugroze mentalni i moralni razvoj dece i omladine, zakazana je sednica Saveta, navodi RRA u saopštenju.
-
Nema komentara.













