20. 03. 2013
POSLEDNJA POMOĆ MEDIJIMA
Leskovac, 20.03.2012. (Večernje Novosti) - Pet lokalnih televizija, jedna radio-stanica i jedan nedeljnik iz gradske kase mesečno će dobijati ukupno 970.000 dinara. TV Leskovac i TV Protokol K1 imaće mesečnu subvenciju od po 250.000 dinara, TV Studio MT 150.000, a televizija Klisura i RTV 4S po 100.000 dinara. Nedeljniku „Naša reč" dodeljeno je 70.000, a radiju Ekos 50.000 dinara. Gradonačelnik Goran Cvetanović istakao je da je ovo poslednja godina u kojoj ovdašnji mediji mogu da računaju na pomoć iz budžeta, odnosno da se privode kraju tehničke pripreme kako bi građani o radu lokalne samouprave mogli da se informišu posredstvom gradskog sajta.
-
Nema komentara.













