26. 03. 2013
NAGRADE NOVINARIMA
Beograd, 26.03.2013. (Blic) - Sedam srpskih novinara primilo je nagrade za najbolje izveštavanje o procesu evrointegracija, a laureati su nagrađeni studijskom posetom Briselu. Nagrada je uručena Danijeli Pantić, novinarki Televizije Prva, Irini Samopjan sa Radio-televizije Vojvodina, Milici Dimitrijević iz lista "Politika", Biljani Kuzmanović sa RTV Lav, Ivani Pavlović sa portala "Euroaktiv", Danijeli Lalović sa RTV Pančevo i Biljani Đogić novinarki produkcijske kuće "Mreža".
-
Nema komentara.













