24. 04. 2013
VUKOTIĆ NIJE VIŠE NA ČELU „NOVOSTI“
Beograd, 24.4.2013. (Blic) - Manojlo Vukotić podneo je juče Nadzornom odboru kompanije "Novosti" pisanu ostavku na mesto direktora i glavnog i odgovornog urednika "Večernjih novosti", o čemu će Nadzorni odbor kompanije "Novosti" raspravljati na sednici koja je zakazana za ponedeljak.
Vukotić nije želeo ni da potvrdi ni da demantuje ovu informaciju, rekavši samo da nema komentar i da čeka sednicu Nadzornog odbora.
Tema sednice trebalo bi da bude, kako se nezvanično može čuti, fi nansijsko poslovanje kompanije u prethodnoj godini, kao i budžetski plan za 2013. godinu. Njemu je krajem prošle godine produžen mandat na mestu direktora i glavnog i odgovornog urednika za još dve godine, mada Nadzorni odbor nije bio jedinstven po tom pitanju. Za produženje mandata bili su predsednik NO Goran Nikolić, Srđan Muškatirović, predstavnik kompanije Milana Beka, i Diana Vukomanović, potpredsednica SPS, protiv toga bile su Tanja Vidojević i Maja Ninković Ćorac.
-
Nema komentara.













