30. 04. 2013
“POBEDA” PRED GAŠENJEM
Kruševac, 30.4.2013. (Blic - Srbija) - Nedeljnik "Pobeda", najstariji list u Rasinskom okrugu, koji izlazi od 1944. godine, nalazi se pred gašenjem. U prazničnom dvobroju redakcija je obavestila čitaoce da će sledeći broj izaći 10. maja "ukoliko se obezbede finansijska sredstva". "Pobeda" je 2007.godine prodata bugarskoj firmi "Medija svjat" s kojom je ugovor raskinut 2010.
-
Nema komentara.













