30. 04. 2013
OSTAVKE U „VEČERNJIM NOVOSTIMA“
Beograd, 30.4.2013. (Ilustrovana politika) - Manojlo Vukotić, generalni direktor i glavni i odgovorni urednik kompanije „Novosti" podneo je Nadzornom odboru ostavku na ove funkcije. „Ne želim da radim pod bilo kakvim nadzorom partija i države. Ne želim da osvojenu demokratiju, profesionalnu/slobodu i vlastite principe bacam u kantu za smeće", naveo je Vukotić u saopštenju povodom podnošenja ostavke.
Vukotić ističe da ne odlazi zbog rada radne grupe oko privatizacije kompanije na čijem je bio čelu, već da jedva čeka da ona završi rad i da se skine krst sa „Novosti" i njega. Prema njegovom saopštenju, ostavke su, samoinicijativno, podneli svih jedanaest članova kolegijuma lista „Večernje novosti", svih deset odgovornih urednika revijalnih i drugih izdanja kompanije i svi članovi izvršnog odbora.
-
Nema komentara.













