10. 05. 2013
Zašto je ukidanje pretplate opasno?
Novi Sad, 10.05.2013. (RTV) - Ukoliko pretplata za javne servise bude ukinuta na period od dve godine, kako se najavljuje, to može biti veoma opasno, i kasnije teško za vraćanje starog sistema, upozorio je u našoj emisiji "Sučeljavanje", profesor Fakulteta političkih nauka, Rade Veljanovski.
Dragan Kolarević, pomoćnik ministra za informisanje i kulturu kazao je da će set medijskih zakona za mesec dana naći pred poslanicima u republičkom parlamentu.
Savetnik generalnog direktora Radio - televizije Vojvodine Siniša Isakov ponovio je da je pretplata najbolji način za finansiranje javnih servisa.
-
Nema komentara.













