23. 05. 2013
Vučić: TV pretplata biće ukinuta
Beograd, 23.05.2013. (Tanjug) - Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će, kao što je i obećao građanima Srbije, televizijska pretplata za javni servis biti ukinuta.
"TV pretplata će, kao što sam i obećao građanima Srbije, biti ukinuta, jer ja ne pripadam onom tipu ljudi koji je 12 godina obmanjivao građane i bavio se samo marketinškim trikovima", napisao je Vučić na svojim profilima na društvenim mrežama Fejsbuk i Tviter.
"To je naša obaveza od koje nećemo odustati", dodao je Vučić.
Prema pisanju nekih medija, zbog nedostatka novca u budžetu za finansiranje javnog servisa nije isključena mogućnost da pretplata za radio i televiziju ostane u nekom obliku.
-
Nema komentara.













