28. 05. 2013
PRETEĆA PORUKA RADIJU „STO PLUS“
Novi Pazar, 28.05.2013. (Blic - Srbija) - Redakcija novopazarskog radija "Sto plus" dobila je juče razglednicu sa anonimnom pretećom porukom i slučaj prijavila policiji. Na razglednici je odštampan kalendar za 2013. godinu i ilustracija sa bodljikavom žicom i nanizanim bombama, kao i tekst "Ne jede se sve što sija, bolje zubi nego bubreg". Razglednica je upućena na adresu radija poštom iz Beograda. "Sto plus" jedina je radio stanica u Novom Pazaru koja ima regionalnu frekvenciju i u sastavu je Novinske agencije Beta.
-
Nema komentara.













