18. 06. 2013
HULIGAN OTEO MOBILNI TELEFON NOVINARKI
Subota, 18.06.2013. (Naše novine) - Nepoznati muškarac oteo je iz ruku mobilni telefon saradnici Bete i Radija Subotica Nataliji Jakovljević kada je pokušala da ga fotografiše dok je škrabao po umetničkim delima ispred gradilišta Narodnog pozorišta u Subotici. Jakovljevićeva je ispričala da je videla nepoznatog muškarca kako škraba po platnu na kojem su lokalni umetnici tokom vikenda slikali, u akciji koju je organizovao kabinet gradonačelnika.
-
Nema komentara.













