26. 06. 2013
Vređao snimatelja FoNeta
Beograd, 26.06.2013. (FoNet) - Novinska agencija FoNet protestuje zbog toga što je poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Vučeta Tošković danas u holu Skupštine Srbije vređao snimatelja FoNeta Slobodana Anđelkovića.
Tošković je u holu gde sede novinari, snimatelji I fotoreporteri, iz struje iskučio Anđelkovićev lap top, a potom i reflektor koji snimatelji koriste prilikom uzimanja izjava, uz obrazloženje da troše struju koju on plaća kao narodni poslanik.
Anđelković je rekao da je reflektor uključen zbog toga što se očekuju izjave narodnih poslanika.
Tošković je u pokušaju da isključi reflektor Anđelkoviću verovatno greškom isključio lap top iz struje.
-
Nema komentara.













