23. 09. 2013
BRANKICI STANKOVIĆ NAGRADA „OSVAJANJE SLOBODE“
Beograd, 23.09.2013. (Medija centar) - Novinarka Brankica Stanković dobitnica je nagrade "Osvajanje slobode", koju dodeljuje Fond "Maja Maršićević-Tasić". Nagrada se tradicionalno dodeljuje 24. septembra, na dan kada su građani svojim glasovima na izborima 2000. smenili režim Slobodana Miloševića. Nagrada "Osvajanje slobode" dodeljuje se ženi koja se zalaže za afirmaciju principa ljudskih prava, pravne države, demokratije i tolerancije u društvu.
-
Nema komentara.













