02. 11. 2013
ETIKA U OGLAŠAVANJU
Beograd, 02.11.2013 (Danas) - "Etika u oglašavanju - formiranje samoregulatornog tela" naziv je događaja održanog u ponedeljak, 28. oktobra, u Grand Casinu Beograd, kojim je označen početak rada na formiranju samoregulatornog tela u oblasti oglašavanja, po uzoru na razvijene evropske zemlje.
Konferenciju je organizovao srpski ogranak International Advertising Association (IAA Srbija), asocijacija koja okuplja predstavnike oglašivača, marketinških agencija i medija. Čelni ljudi tri nacionalna samoregulatorna tela: Španije (Hoze Domingo Gomez Kastalo), Mađarske (Dr Ildiko Fazekaš) i Bugarske (Eli Gerganova) govorili su o iskustvima u njihovim zemljama.
-
Nema komentara.













