09. 11. 2013
DEKLARACIJA
Beograd, 09.11.2013 (Večernje Novosti) - Ministar kulture i informisanja Ivan Tasovac je, povodom usvajanja deklaracije konferencije „Sloboda izražavanja demokratije u digitalnoj eri - mogućnosti, prava, odgovornosti" rekao da je digitalna anarhija oličenje haosa u kome se principi slobode i odgovornosti međusobno potiru.
Usvajanje deklaracije je značajan korak za kreiranje medijske politike, "u kojoj osvojena sloboda i demokratija nisu osvojene jednom zauvek, već se osvajaju neprestano".
-
Nema komentara.













