27. 01. 2014
Savet za štampu odbio žalbu guvernerke
Beograd, 27.1.2014. (Danas) - Komisija za žalbe Saveta za štampu smatra da mediji nisu prekršili odredbe Kodeksa novinara Srbije prenošenjem vesti o privilegijama ćerke guvernerke Narodne banke Srbije Jorgovanke Tabaković.
Članovi Komisije ocenili su da je žalba koju je na izveštavanje medija uložila Jorgovanka Tabaković neosnovana i da su oni izveštavali u skladu s pravilima Kodeksa.
Komisija za žalbe je navela da su mediji preneli sve relevantne informacije i reagovanja u vezi sa objavljenom vešću, čiju istinitost niko nije osporio.
-
Nema komentara.













