02. 04. 2014
UNS: „NOVOSTI“ PONOVO U DRŽAVNOM VLASNIŠTVU?
Beograd, 2.4.2014.(Danas; autor: D.D.) - Kompanije „Štamparija Borba", „Novosti" i „Borba" nakon formiranja nove Vlade biće objedinjene u jednu Kompaniju, dogovoreno je na zajedničkoj sednici nadzornih i izvršnih odbora Kompanije „Novosti", „Štamparije Borba" i predstavnika sindikata obe kompanije, saopštilo je Udruženje novinara Srbije (UNS).
Kako se navodi, inicijativu za stvaranje jedinstvenog preduzeća „Kompanija Novosti" pokrenuo je prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić na sastanku sa generalnim direktorima Kompanije „Novosti", „Štamparije Borba" i predsednikom Nadzornog odbora „Štamparije Borba" održanom 28. marta ove godine.
-
Nema komentara.













