Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
21. 05. 2003
Vlasnik Pinka traži pomoć
BEOGRAD, 21.5.2003. - Vlasnik RTV Pink Željko Mitrović zatražio je juče od domaćih i međunarodnih organizacija i medija da pomognu u prevazilaženju situacije u kojoj se ta televizija našla nakon sukoba sa potpredsednikom Vlade Srbije Nebojšom Čovićem. U Mitrovićevom saopštenju navodi se da su "on i Pink, kao najgledanija i najuticajnija medijska kuća, izloženi stalnim i sve učestalijim pritiscima pojedinih članova Vlade Srbije", i precizirao da se radi o "Čoviću i njegovim višemesečnim nastojanjima da ostvari lični uticaj na programsku politiku i komercijalno poslovanje kompanije".
-
Nema komentara.













