Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
08. 12. 2003
Loše upravljanje RTS-om
BEOGRAD, 8.12.2003. – Sindikat "Nezavisnost" Radio-televizije Srbije optužio je juče, na konferenciji za novinare, rukovodstvo nacionalne radio-televizije za nepoštovanje zakona, sklapanje štetnih poslova po kuću, brojna višednevna putovanja u inostranstvo i kadrovski kontinuitet. Novinarima je rečeno da je Sindikat ranije podneo prekršajne i krivične prijave protiv rukovodstva te kuće, ali da se presude ne donose zbog blokade u sudstvu.
-
Nema komentara.













