Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
08. 12. 2003
Reagovanja otpuštenih leskovačkih novinara
LESKOVAC, BEOGRAD, 8.12.2003. – Otpušteni novinari i tehničko osoblje "Staff radija" iz Leskovca, saopštili su juče da su dobili otkaze bez najave i bez osnova, jer su odgovorno radili i "nije bilo anarhičnog i neodgovornog ponašanja", kao što navodi vlasnik tog radija i predsednik leskovačkog Odbora za ljudska prava Dobrosav Nešić. "Gospodin Nešić ne navodi u svom saopštenju verbalno maltretiranje zaposlenih, pokušaje uticanja na uređivačku politiku, pretnje i pokušaje da natera zaposlene da pred donatorom prikriju smanjivanje plata i tako sakrije svoj krajnje neodgovoran odnos prema poslu i sredstvima rada obezbeđenim iz donacija ugledne nevladine organizacije", ističe se u saopštenju otpuštenih novinara i tonaca.
-
Nema komentara.













