Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
14. 01. 2004
Tri udruženja protestuju zbog zabrane rada kolegi
BEOGRAD, 14.1.2004. – Tri novinarska udruženja protestovala su u utorak zbog zabrane snimanja polaganja venaca na Spomenik žrtvama fašističke racije na Tisi, kod Čuruga, novinaru Televizije Novi Sad Laslu Totu. U saopštenju Udruženja novinara Srbije, Društva novinara Vojvodine i Saveza novinara Srbije i Crne Gore navodi se da su Totu, dugogodišnjem novinaru Televizije Novi Sad, rad onemogućili predstavnici Mesne zajednice Čurug, a dodaje se i da je rad predstavnicima drugih televizija bio omogućen.
-
Nema komentara.













