Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
14. 01. 2004
"Nisu dobili dozvolu za snimanje"
NOVI SAD, 14.1.2004. – Tekst "Novinaru Laslu Totu zabranjeno snimanje", objavljen u rubrici "Vojvodina" u ponedeljak 12. januara, vrvi od neistina i neproverenih informacija, počevši od toga da je g.Tot novinar TV Novi Sad, da je oteran, pa do navoda vezanih za spomenik streljanim Mađarima, ističe u reagovanju predsednik Saveta Mesne zajednice Čurug Predrag Nađalin. Prema njegovim rečima, posle početka parastosa, pojavili su se Laslo Tot i jedan kamerman. "Zamoljeni su da isključe kameru i da se predstave, pošto nisu dobili dozvolu za snimanje", tvrdi Nađalin i dodaje da je Tot rekao da radi za nezavisnu produkciju, a kamerman za jednu mađarsku televiziju, i da "niko od njih nije tražio da se udalje, već samo da prekinu snimanje".
-
Nema komentara.













