Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
18. 02. 2004
Treći sajam medija krajem meseca u Novom Sadu
NOVI SAD, 16. februar 2004. – Sudeći po završnim pripremama na Novosadskom sajmu, ovogodišnja sajamska sezona u državnoj zajednici Srbije i Crne Gore počeće uspešno i sa velikim ambicijama. To nam je potvrdio jedan od direktora ove novosadske poslovne kuće Miroslav Bozin, najavljujući prvu ovogodišnju manifestaciju u našoj zemlji, treći po redu Sajam medija, koji će se u Novom Sadu održati od 25. do 27. februara. Predstaviće se svi naši najznačajniji mediji – štampani, elektronski i agencije, kaže Miroslav Bozin. Posebno nas raduje što će najstariji medij na ovim prostorima, list "Politika", na Sajmu obeležiti vek postojanja na originalan način, pošto će predstavljati svojevrstan spoj tradicije i najsavremenijih dostignuća u medijskoj sferi. Zanimljivo sajamsko predstavljanje najavili su i ostali mediji, internet provajderi, promoteri video opreme...
-
Nema komentara.













