Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
05. 03. 2004
Vlada Srbije ukida Biro za komunikacije
BEOGRAD,05.03.2004.g. - Nova Vlada Srbije ukinuće vladin Biro za komunikacije, rekli su juće agenciji Beta izvori iz Demokratske stranke Srbije. U Vladi će postojati sektor za infromisanje, ali još nije odlučeno ko će biti na njegovom čelu. U DSS-u navode da če sve vladine agencije koje su osnovane na osnovu zakona nastaviti da rade, ali će biti ukinute one koje je Vlada uspostavila uredbom. Saveti, kao vladina tela, nastaviće da rade, a o personalnim rešenjima, ako bude potrebe, odlučivaće se kasnije, rekao je Betin sagovornik. Inače, prethodnih dana bilo je po raznim medijima informacija da bi na čelu tog nekog novog tela u Vladi koje bi zamenilo "biro za komunikacije", a kao naslednik čuvenog Bebe Popovica, mogao da se nadje Srdjan DJuric, nekada novinar i urednik Studija B i BK televizije, a sada vlasnik jedne od beogradskih PR agencija.
-
Nema komentara.













