Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
29. 06. 2004
Gradski sekretar uvredio novinare
NOVI SAD, 29.06.2004.g.- Predsednik IO Skupštine Novog Sada Branislav Pomoriški zatražio je ostavku gradskog sekretara za urbanizam Jovana Zorića. Zorić je uputio uvrede na račun novinara novosadskog lista "Dnevnik". Novosadski "Dnevnik" objavio je da je Zorić juče, "iznerviran pitanjima novinara" rekao da su novinari "najveći neprijatelji države i naroda". On je najavio da će "kad siđe s vlasti, novinare ne samo pljuvati, već i organizovati da ih tuku", piše "Dnevnik". ( Beta)
-
Nema komentara.













