Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
27. 08. 2004
Izgoreo predajnik regionalne televizije
NOVI PAZAR, 27.8.2004. – U požaru u petak ujutro izgoreo je objekat Regionalne televizije u kojem je bio smešten predajnik za područje Novog Pazara. Iz izvora bliskih istražnim organima saznaje se da su vrata objekta na Šutenovačkom brdu kod Novog Pazara obijena i da nisu nađeni ostaci opreme vredne više od 50.000 evra. Regionalna televizija, koja je pod ingerencijama novopazarske opštine, ne emituje program. Udruženje novinara Srbije najoštrije je osudilo krađu opreme i paljenje predajnika i od nadležnih organa zatražilo enegičnu istragu i kažnjavanje odgovornih. "UNS se solidariše s kolegama iz RTV Novi Pazar, da istraju u profesionalnom radu i ne dopuste da ih bilo koja vrsta pritisaka spreči da istinito i objektivno obavljaju svoj posao”, saopštava UNS. (Beta)
-
Nema komentara.













