Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
08. 09. 2004
Čović se žalio na medijsku blokadu
BEOGRAD, 8.9.2004. – Nebojša Čović pozvao je predsednika Saveta za radio-difuziju da interveniše zbog medijske blokade sa kojom se susreće. Kandidat Demokratske alternative i Socijaldemokratske partije za gradonačelnika Beograda, Nebojša Čović, u pismu Nenadu Cekiću naveo je da kandidati nemaju ravnopravan status u medijima i da je počelo selektivno forsiranje i ignorisanje određenih kandidata i izbornih lista. Čović je rekao da očekuje da Cekić i Savet intervenišu kako bi bili ispoštovani, ako ne zakonski, onda bar profesionalni principi novinarstva. (Beta) Vlada Srbije dostavila je republičkoj skupštini Predlog zakona o dostupnosti informacija.
-
Nema komentara.













