Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
10. 09. 2004
Konferencija radio-difuznih agencija
BUDVA, 10.9.2004. – Konferencija posvećena saradnji radio-difuznih agencija Jugoistočne Evrope počinje u petak u Budvi. Dvodnevna konferencija će okupiti predstavnike agencija za radio-difuziju iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije, Kosova, Slovenije i Srbije i Crne Gore i njihove partnere iz Italije i Albanije, najavljeno je iz OEBS-a. Na skupu će učestvovati stručnjaci Saveta Evrope, Evropske komisije i OEBS-a, a organizatori su Misija OEBS-a u Srbiji i Crnoj Gori, Pakt za stabilnost Jugoistočne Evrope, SE i Savet za radio-difuziju Crne Gore. "Radio-difuzna regulatorna tela imaju veliku ulogu u uspostavljanju slobodnih i profesionalnih elektronskih medija u regionu", rekao je pred početak konferencije šef Misije OEBS-a u Srbiji i Crnoj Gori Mauricio Masari i dodao da su nezavisnost i javnost rada radio-difuznih tela od suštinske važnosti za ispunjavanje njihove dužnosti. (Beta)
-
Nema komentara.













