Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
24. 09. 2004
Počinje skup o medijskoj politici
BEOGRAD, 24.9.2004. g. - Međunarodna konferencija o medijskoj politici u procesu transformacije Jugoistočne Evrope počinje u petak u Beogradu. Na konferenciji će učestvovati stručnjaci iz više evropskih zemalja, a skup koji organizuju Fondacije "Fridih Ebert" i Fakultet političkih nauka traje do 26. septembra. Na skupu u hotelu "Interkontinental" biće održane panel-sesije o opštem pojmu medijske politike, medijima i procesima integracije u Evropsku uniju i efikasnoj medijskoj politici u jugoistočnoj Evropi. "Cilj skupa je da se podstakne javna debata tamo gde je zastala i da se uradi procena trenutnog stanja u našoj medijskoj sferi", rekla je moderator skupa Snježana Milivojević i dodala da gotovo četiri godine posle smene Miloševićeve vlasti nisu doneti osnovni medijski zakoni, a oni koji jesu ne sprovode se. (Beta)
-
Nema komentara.













