Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
12. 01. 2005
TV BAČKA NASTAVILA EMITOVANJE
VRBAS, 12.1.2005. – Televizija Bačka iz Vrbasa u sredu je nastavila emitovanje programa. Gradska vlast je bivšim honorarnim saradnicima te kuće obećala da će do kraja nedelje biti napravljen plan sistematizacije u tom preduzeću, a naredne sedmice trebalo bi da budu potpisani i ugovori o radu s delom bivših "honoraraca", dok će drugi deo njih ostati u honorarnom odnosu. TV Bačka je u utorak prekinula emitovanje programa, a dvadesetak bivših honorarnih saradnika, kojima je ugovor s tom kućom istekao u decembru, traži od lokalne vlasti da se izjasni o budućnosti Televizije.
-
Nema komentara.













