Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
18. 02. 2005
MEDIJSKO SREDIŠTE GRADA
NOVI SAD, 18.2.2005. – Sredinom sledećeg meseca u SPC "Vojvodina" počeće "Spens media centar" kao medijsko središte grada u kome će se održavati konferencije za novinare i druge vrste promocija po ugledu na beogradski Medija centar. Po rečima Nenada Đuretića, "Spens media centar" biće javni servis za obaveštavanje novosadske i šire javnosti, a to gradsko preduzeće sa tom idejom namerava da otrgne Novi Sad iz medijske provincijalnosti. Pomoćnik direktora za marketing SPC "Vojvodina" Ljubiša Despotović istakao je da će biti potpisani ugovori sa gradskim javnim i komunalnim preduzećima čiji će predstavnici na redovnim konferencijama za novinare obaveštavati građane o svom radu. "Namera nam je da rad gradskih preduzeća i gradske uprave bude što transparentniji i dostupniji građanima", kazao je Despotović. "Spens media centar" biće opremljen sa nekoliko kompjutera i internet vezom, pripremaće se pres kliping, veb sajt, a za novinare će biti opremljen i poseban pres klub.
-
Nema komentara.













