Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
01. 03. 2005
NA NOVOSADSKOM SAJMU SUTRA POČINJE SAJAM MEDIJA
NOVI SAD, 1.3.2005. – Novosadski sajam biće od 2. do 4. marta stecište poslenika "sedme sile" na 4. sajmu medija. Uz domaće elektronske i štampane medije nastupuće prvi put i nemačka medijska kuća "Dojče Vele", kao i TV Elmag iz Podgorice i NTV Banjaluka. Uz uobičajene prezentacije, predviđeno je i nekoliko zanimljivih tribina: o socijalnom položaju novinara u Srbiji, Zakonu o oglašavanju i kodeksima samoregulative u marketingu, pirateriji i trendovima u oblasti odnosa sa javnošću, kao i koncerti domaćih grupa, među kojima su najpoznatiji "Neverne bebe" i "Garavi sokak". Agencija "Stratedžik Marketing" iz Beograda predstaviće najnovije istraživanje pozicioniranosti medija u Srbiji, a Novosadski sajam dodeliće i tradicionalnu novinarsku nagradu "Petar Davidović" najboljem izveštaču sa sajamskih priredbi tokom prošle godine.
-
Nema komentara.













