Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
16. 06. 2005
ZAPLENJENA IMOVINA KURIRA
BEOGRAD, 16.06.2005. – Poreska uprava, po nalogu ministra finansija Mlađana Dinkića, započela je sa oduzimanjem imovine lista Kurir. Inspektori Poreske uprave filijale Stari grad pojavili su se juče u Vlajkovićevoj 8 sa nalogom da prinudno naplate dug ovog najtiražnijeg lista u Srbiji. Reč je o šest miliona dinara dugovanja koji je obračun poreza za prethodnu godinu. Iako je Kurir na sam dan plenidbe uplatio 1. 650. 000 dinara, a nadležna lica ovog dnevnog lista dala pisanu izjavu da će preostali dug izmiriti u roku od tri dana, Poreska uprava nije htela ni da čuje za ovo, već je po hitnom postupku započela sa plenidbom imovine.
-
Nema komentara.













