Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
13. 09. 2005
TIJANIĆ: PODNEO SAM TUŽBU ZA KLEVETU
BEOGRAD, 13.09.2005. – Direktor RTS Aleksandar Tijanić je rekao za Danas da je preko svojih advokata podneo krivičnu prijavu protiv Vladana Batića zbog pronošenja glasina. “Postoji u pravu jedna stvar da se kleveta skriva iza krivične prijave i zbog toga ću ga dodatno goniti. Ne želim da govorim o detaljima poslovanja televizije i to je sada posao suda. On je govorio o 70 miliona evra štete za RTS na tržištu koje ukupno vredi 50 miliona. Kaže da je to urađeno za šest ili osam meseci što znači da je nestajalo 500 hiljada evra dnevno. To samo može da kaže advokat iz Obrenovca. Tu nema više bilo kakvih razgovora i na sudu ćemo videti šta će biti. Taj ministar pravde, koji je u vreme Sablje tražio uvođenje smrtne kazne rekao je da ja na sudu treba da dokažem da nisam naneo štetu poslovanju RTS, umesto da on dokaže na sudu da sam naneo štetu. Pretpostavljam da će ga moj advokat naučiti pameti”, rekao je prvi čovek RTS za naš list.
-
Nema komentara.













