Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
13. 10. 2005
POČINJE TV PRETPLATA
BEOGRAD, 13.10.2005. – Televizijska pretplata počeće da se naplaćuje od sledećeg meseca, uz račun za struju. "Ostalo je da se EPS i RTS dogovore na koji će se način naplaćivati račun za televiziju", rekao ministar rudarstva i energetike Radomir Naumov, kao i da je gotovo sigurno da će sve biti spremno za novembar. Vlada Srbije je na jučerašnjoj sednici usvojila preporuku da se ubrza realizacija izmena Zakona o radio-difuziji koja se odnosi na uvođenje televizijske pretplate.
-
Nema komentara.













