Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
21. 01. 2006
ZAHTEVI ZA NEPLAĆANJE TV PRETPLATE STIŽU U DŽAKOVIMA
BEOGRAD, 21.1.2006. – Jedini način da im zahtev za oslobađanje od RTV pretplate bude odobren za građane koji žive u gradovima u unutrašnjosti Srbije jeste strpljivo čekanje. U lokalnim elektrodistribucijama nema neophodnih formulara, a ukoliko su prikupili sve ostale potrebne dokumente, mogu ih poslati u Beograd gde, kako nadležni ističu, ne znaju kada će ih uzeti u razmatranje, jer im pisma stižu u džakovima. U službi za RTV pretplatu RTS-a u Beogradu kažu da su odgovorni samo za stanje u prestonici i da nemaju odgovor zašto nedostaju zahtevi u lokalnim elektrodistribucijama drugih gradova. Rešenje za ovaj problem koji nude nadležni u Beogradu je podnošenje zahteva za oslobađanje u Beogradu ili njegovo slanje poštom. “Građani iz unutrašnjosti mogu poslati sva dokumenta poštom i bez zahteva. Ali kada će biti oslobođeni pretplate, to ne znamo. Gužve su velike”, kažu u RTS-ovoj službi za pretplatu.
-
Nema komentara.













