Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
10. 03. 2006
KOJADINOVIĆ: RTS OD 30. APRILA POSTAJE JAVNI SERVIS
BEOGRAD, 10.03.2006. – Ministar kulture i medija u Vladi Srbije Dragan Kojadinović najavio je sinoć da će Radiotelevizija Srbije 30. aprila početi da radi kao javni servis. Kako je preneo RTS, Kojadinović je prilikom posete toj medijskoj kući rekao da je to poslednja poseta države budućem javnom servisu. Ministar kulture je rekao da će od 55 miliona dinara duga RTS-a država otpisati 27 miliona, a da su to učinile sve zemlje u okruženju u kojima su državne televizije transformisane u servis građana.
-
Nema komentara.













