Home
/
Medijska scena
/
Arhiva vesti do septembra 2011.
31. 03. 2006
RADIO DOJČE VELE I IZ BEOGRADA
BEOGRAD, 31.03.2006. - Program radija Dojče Vele emitovaće se iz Beograda od 1. aprila, kaže Verica Spasovska. Šefica programa Dojče Vele za centralnu i istočnu Evropu rekla je na konferenciji za novinare da će novi program "Radio Metropola" kao zajednički projekat nemačkog radio programa za inostranstvo i Bonton radija biti emitovan na 89,4 megaherca. Ona je istakla da će se program emitovati "gotovo 12 sati" i da će osim informativnog programa biti zastupljeni i prilozi iz kulture i sporta, kao i muzički program. Prema njenim rečima, pored emisija na srpskom jeziku, emitovaće se i emisije na hrvatskom, bosanskom, i nemačkom jeziku, a jedno od glavnih težišta Radija Metropole biće podrška procesu demokratizacije Balkana i približavanja zemalja u tranziciji Evropskoj uniji.
-
Nema komentara.













