01. 03. 2004
Održan Sajam medija u Novom Sadu
U periodu od 25. – 27. februara 2004. godine na novosadskom Sajmu je održan 3. Sajam medija. Na ovogodišnjem sajmu medija bilo je preko 100 izlagaca, i ANEM je vec drugu godinu zaredom imao svoj štand. ANEM je i ove godine na Sajmu nastupio zajedno sa Radijom 021 iz Novog Sada, koji je clan ANEM-a.
Od ostalih clanica i pridruženih clanica ANEM-a na Sajmu su samostalno nastupili Radio Primus i TV Prima iz Bajine Bašte i RTV B92, kao i RTV Kragujevac, NTV Gradska iz Niša, TV Apolo Novi Sad koji su nastupili u okviru Srpske Televizijske Mreže.
Tokom Sajma je na štandu ANEM-a bila održana i promocija RTV Cacak, ciji su predstavnici podelili zainteresovanim klijentima svoj promotivni materijal.
-
Nema komentara.













