30. 04. 2004
Koštunica primio predstavnike ANEM-a, NUNS-a i Medija centra
Beograd, 30.4.2004. – Premijer Srbije Vojislav Koštunica razgovarao je danas sa predstavnicima Asocijacije nezavisnih elektronskih medija, Nezavisnog udruženja novinara Srbije i Medija centra. Prilikom razgovora, predstavnici medijskih udruženja informisali su premijera Koštunicu o stanju u srpskim medijima i predočili mu svoje predloge rešenja postojećih problema.
Predsednik Upravnog odbora ANEM-a Slobodan Stojšić nakon sastanka je rekao da je upoznao premijera sa problemima funkcionisanja Zakona o radio-difuziji i da je veći optimista nego što je bio ranije. "Na Vladi je da razmotri naš predlog rešenja ove krize, kada je
Radio-difuzni savet u pitanju, zato što je, prema našem mišljenju, pitanje svih pitanja za medije upravo Radio-difuzni savet, koji je nezakonit i koji koči čitavu priču o medijima", rekao je Stojšić.
-
Nema komentara.













